Word aandeelhouder van Lekker GEC of geef een Win-Win-lening
Duurzame consumptie 22/05/2018
Lekker GEC aan het Gent-Sint-Pietersstation staat al even in de steigers en dit niet zomaar. Ze maken de plek groter, groener, gezelliger en toegankelijker, onder meer ook voor rolstoelgebruikers.
Het restaurant en de winkel worden helemaal vernieuwd, uitgebreid en opengewerkt tot één open bio-fair-trade-resto-winkel. Ook komt er een nieuwbouw-houtskelet-bouw achteraan bij; met daarin de nieuwe keuken en een tweede opleidings- en catering-keuken er bovenop.
Lekker GEC investeert daarbij ook in duurzame energie-toepassingen: verwarming en warm water via warmtepomp-technologie, koken op inductievuren én een dampkap met warmterecuperatie; transitie-stapjes wég van fossiele brandstoffen!
Maar voor niks gaat de zon op... Dit kost bakken geld! Gents MilieuFront wil jou oproepen om mee te investeren in het Lekker GEC van de toekomst!
Als Gentse Coöperatie zijn ze op zoek naar zo veel mogelijk nieuwe aandeelhouders om deze verbouwing mee te dragen. Aandelen kosten €50/stuk en leveren je permanente korting op in het restaurant en – in “vette jaren” een mooi dividend.
Aandelen kopen in 3 stappen:
1/ Kies je bedrag: Min. 3 aandelen van €50 (€150) of veelvouden van €50 meer.
2/ Stort dit bedrag van (minimum) €150 op rekeningnummer BE71 0013 3889 7969 van Lekker GEC – cvba –so
3/ Vermeld bij je storting: aandelen Lekker GEC – <naam> – <adres> – <telefoon> – <e-mail-adres>.
Vind je een lening interessanter? Via de win-winlening kan dit met 3.2% rendement!
Bel hen op 0476/087.139 of stuur ons een e-mail opwelkom@lekkergec.be voor meer info .
Met warme groet van onze onderburen,
De Coöperanten van Lekker GEC
Ook interessant
-
GMF-korting bij 21 lokale partners
-
Frigoslag
Samen met partners bood GMF in 2017 gratis energiemetingen van koelkasten en diepvriezers aan. 104 gezinnen kregen inzicht in hun verbruik + advies over energiebesparing. Frigoslag leidde tot meer dan 8.000 kWh potentiële jaarlijkse energiebesparing en 1,8 ton minder CO₂-uitstoot per jaar.
-
COLLE – Een Leerecosysteem dat Gent Verbindt
COLLE wil van delen en herstellen de norm maken in Gent door mensen, organisaties en buurten met elkaar te verbinden. Via collectief leren, talentontwikkeling en circulaire praktijken draagt COLLE bij aan een duurzame, inclusieve en zorgzame stad.