Kortingen handelszaken voor leden van GMF 2026
Duurzame consumptie 31/12/2019
In 2026 krijg je met je GMF-lidkaart een fikse korting in niet minder dan 21 Gentse duurzamezaken! We haalden ook enkele nieuwe, lokale handelaars binnen. Je vindt ze hieronder opgelijst.
Lid worden van GMF? Dat kan vanaf 10 euro per jaar via gentsmilieufront.be/wordlid!
We sturen jou dan een welkomstbrief met lidkaart en een overzicht van de kortingen. De codes voor de webshop, krijg je dan ook toegestuurd.
(alle kortingen zijn niet cumuleerbaar met andere kortingen)
Ook interessant
-
GMF-korting bij 21 lokale partners
-
Frigoslag
Samen met partners bood GMF in 2017 gratis energiemetingen van koelkasten en diepvriezers aan. 104 gezinnen kregen inzicht in hun verbruik + advies over energiebesparing. Frigoslag leidde tot meer dan 8.000 kWh potentiële jaarlijkse energiebesparing en 1,8 ton minder CO₂-uitstoot per jaar.
-
COLLE – Een Leerecosysteem dat Gent Verbindt
COLLE wil van delen en herstellen de norm maken in Gent door mensen, organisaties en buurten met elkaar te verbinden. Via collectief leren, talentontwikkeling en circulaire praktijken draagt COLLE bij aan een duurzame, inclusieve en zorgzame stad.

